Čas na serveru 11:49:57

Hella Guth
Stroj proti zapomínání

Id: 244611

Stroj proti zapomínání

  •  / Stroj proti zapomínání / Hella Guth

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, vystaveno ke 100. výročí autorčina narození (Rozpuštěné postavy, 2008, Galerie Roberta Guttmanna, Praha), uvedeno v publikaci Arno Paříka, Hella Guthová - Rozpuštěné postavy, str.37,po

zobrazeno: 3386x

Vyvolávací cena:
11 000

140 000

Příhozy: 94