Čas na serveru 15:01:12

Robert F. Wacík (Vacík)
Červánky

Id: 122914

Červánky

  •  / Červánky / Robert F. Wacík (Vacík)

olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zašpiněná malba, původní stav

zobrazeno: 1843x

Vyvolávací cena:

3 100