Čas na serveru 21:04:31

Robert Jiran
Bílý závoj

Id: 335604

Bílý závoj

  •  / Bílý závoj / Robert Jiran
  •  / Bílý závoj / Robert Jiran
  •  / Bílý závoj / Robert Jiran
  •  / Bílý závoj / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

zobrazeno: 3291x

Vyvolávací cena:

42 000