Čas na serveru 05:32:48

Robert Jiran
Casino

Id: 294701

Casino

  •  / Casino / Robert Jiran
  •  / Casino / Robert Jiran
  •  / Casino / Robert Jiran
  •  / Casino / Robert Jiran
  •  / Casino / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, drobná oprava v malbě, oděrky na rámu

zobrazeno: 9191x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 55