Čas na serveru 17:28:00

Robert Jiran
Černá a bílá

Id: 350102

Černá a bílá

  •  / Černá a bílá / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko,po

zobrazeno: 7264x

Vyvolávací cena:

47 003

Příhozy: 62