Čas na serveru 00:00:19

Robert Jiran
Červené lehátko

Id: 297701

Červené lehátko

  •  / Červené lehátko / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 9070x

Vyvolávací cena:

65 000

Účastníci: 18

Příhozy: 51