Čas na serveru 11:00:13

Robert Jiran
Červené lehátko

Id: 297701

Červené lehátko

  •  / Červené lehátko / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 5554x

Vyvolávací cena:

59 444

2021,04-1,26,21,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu