Čas na serveru 20:30:18

Robert Jiran
Chicago

Id: 368805

Chicago

  •  / Chicago / Robert Jiran
  •  / Chicago / Robert Jiran
  •  / Chicago / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:

30 000

Účastníci: 19

Příhozy: 53