Čas na serveru 13:50:37

Robert Jiran
Dívka a gondolier

Id: 367603

Dívka a gondolier

  •  / Dívka a gondolier / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 2992x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 59