Čas na serveru 04:28:46

Robert Jiran
Dívka a pelikán

Id: 367602

Dívka a pelikán

  •  / Dívka a pelikán / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 5391x

Vyvolávací cena:

44 888

Příhozy: 74