Čas na serveru 14:58:51

Robert Jiran
Dívka a zrcadlo

Id: 337102

Dívka a zrcadlo

  •  / Dívka a zrcadlo / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

zobrazeno: 5050x

Vyvolávací cena:

37 000