Čas na serveru 19:22:01

Robert Jiran
Dívka s náhrdelníkem

Id: 419804

Dívka s náhrdelníkem

  •  / Dívka s náhrdelníkem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1926x

Vyvolávací cena:

12 812