Čas na serveru 04:33:15

Robert Jiran
Dívka v bílém

Id: 338204

Dívka v bílém

  •  / Dívka v bílém / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno

zobrazeno: 2813x

Vyvolávací cena:

36 000

Účastníci: 24