Čas na serveru 08:06:21

Robert Jiran
Dívka v bílém plášti

Id: 370207

Dívka v bílém plášti

  •  / Dívka v bílém plášti / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

zobrazeno: 7391x

Vyvolávací cena:

27 100