Čas na serveru 09:03:28

Robert Jiran
Dívka v korzetu

Id: 403803

Dívka v korzetu

  •  / Dívka v korzetu / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 6378x

Vyvolávací cena:

33 000