Čas na serveru 01:36:56

Robert Jiran
Dívka v okně

Id: 343105

Dívka v okně

  •  / Dívka v okně / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1807x

Vyvolávací cena:

54 000

Účastníci: 18

Příhozy: 79