Čas na serveru 18:52:03

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 409801

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Robert Jiran
  •  / Dvě dívky / Robert Jiran
  •  / Dvě dívky / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1711x

Vyvolávací cena:

31 000

Účastníci: 21

Příhozy: 49