Čas na serveru 16:22:31

Robert Jiran
Gondola

Id: 320703

Gondola

  •  / Gondola / Robert Jiran
  •  / Gondola / Robert Jiran
  •  / Gondola / Robert Jiran
  •  / Gondola / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 27972x

Vyvolávací cena:

63 000

Účastníci: 19

Příhozy: 60