Čas na serveru 20:39:37

Robert Jiran
Léto

Id: 419803

Léto

  •  / Léto / Robert Jiran
  •  / Léto / Robert Jiran
  •  / Léto / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 3455x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 54