Čas na serveru 22:31:46

Robert Jiran
Ležící

Id: 433111

Ležící

  •  / Ležící / Robert Jiran
  •  / Ležící / Robert Jiran
  •  / Ležící / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 877x

Vyvolávací cena:

15 500