Čas na serveru 05:49:29

Robert Jiran
Na římse

Id: 242505

Na římse

  •  / Na římse / Robert Jiran
  •  / Na římse / Robert Jiran
  •  / Na římse / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 60