Čas na serveru 15:17:55

Robert Jiran
Nahá brunetka

Id: 419802

Nahá brunetka

  •  / Nahá brunetka / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1775x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 78