Čas na serveru 01:19:01

Robert Jiran
Operace Anthropoid

Id: 351601

Operace Anthropoid

  •  / Operace Anthropoid / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 8753x

Vyvolávací cena:

53 001

Příhozy: 57