Robert Jiran
Před zrcadlem
Id: 486802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 1404x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
2024,05-1,13,21,29,00
minimální příhoz 500 Kč