Čas na serveru 11:28:03

Robert Jiran
Šanghaj

Id: 432802

Šanghaj

  •  / Šanghaj / Robert Jiran
  •  / Šanghaj / Robert Jiran
  •  / Šanghaj / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1884x

Vyvolávací cena:

12 550