Robert Jiran
Sedící akt
Id: 486808
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 1549x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
2024,05-1,14,21,29,00
minimální příhoz 500 Kč