Čas na serveru 06:34:54

Robert Jiran
Sedící dívka

Id: 385102

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

zobrazeno: 1959x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 79