Čas na serveru 22:01:38

Robert Jiran
Tanec

Id: 403802

Tanec

  •  / Tanec / Robert Jiran
  •  / Tanec / Robert Jiran
  •  / Tanec / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2139x

Vyvolávací cena:

51 000

Účastníci: 18

Příhozy: 48