Čas na serveru 15:11:44

Robert Jiran
U okna

Id: 433115

U okna

  •  / U okna / Robert Jiran
  •  / U okna / Robert Jiran
  •  / U okna / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 4820x

Vyvolávací cena:

48 300

Příhozy: 80