Čas na serveru 00:16:16

Robert Jiran
Zelená punčocha

Id: 335601

Zelená punčocha

  •  / Zelená punčocha / Robert Jiran

olej/ plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

zobrazeno: 2966x

Vyvolávací cena:

36 000

Účastníci: 19

Příhozy: 58