Čas na serveru 14:27:53

Robert Jiran
Žena s perlami

Id: 418204

Žena s perlami

  •  / Žena s perlami / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

zobrazeno: 705x

Vyvolávací cena:

11 166