Čas na serveru 10:17:16

Robert Jiran
Žena v bílém

Id: 311202

Žena v bílém

  •  / Žena v bílém / Robert Jiran

olej/sololit, rozměr 40 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1317x

Vyvolávací cena:

17 000