Čas na serveru 16:51:27

Robert Jiran
Ženský akt

Id: 460401

Ženský akt

  •  / Ženský akt / Robert Jiran
  •  / Ženský akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1581x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 66