Čas na serveru 00:18:33

Roman Havelka
Horská chalupa

Id: 371808

Horská chalupa

  •  / Horská chalupa / Roman Havelka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, značeno a popsáno včetně datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 616x

Vyvolávací cena:

8 000