Čas na serveru 15:46:01

Roman Havelka
Pohled do kraje

Id: 251

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, popsáno Branišov, datováno 1927, původní stav, na rámu oděrky a odřený povrch, drobné oděrky v horní části malby

zobrazeno: 3744x

Vyvolávací cena:
25 000

26 000