Čas na serveru 03:30:42

Roman Havelka
U povozu

Id: 371803

U povozu

  •  / U povozu / Roman Havelka
  •  / U povozu / Roman Havelka
  •  / U povozu / Roman Havelka

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 53 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 743x

Vyvolávací cena:

36 000