Čas na serveru 14:34:02

Roman Havelka
U řeky

Id: 159701

U řeky

  •  / U řeky / Roman Havelka
  •  / U řeky / Roman Havelka
  •  / U řeky / Roman Havelka

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2194x

Vyvolávací cena:
3 800

26 001