Čas na serveru 00:03:20

Roman Sejkot
Konvolut dvou kusů

Id: 21201

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Roman Sejkot

fotografie, rozměr každé ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 12. 1990 a 2. 6. 94 , paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

4 350