Čas na serveru 22:20:35

Rostislav Zárybnický
Ranní návštěva

Id: 41007

Ranní návštěva

  •  / Ranní návštěva / Rostislav Zárybnický

olej/sololit, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 2808x

Vyvolávací cena:

14 000