Čas na serveru 12:11:06

Rudolf Hlaváček
Zima na potoce

Id: 10905

Zima na potoce

  •  / Zima na potoce / Rudolf Hlaváček

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3775x

Vyvolávací cena:
500

2 630