Čas na serveru 15:01:08

Rudolf Krajc
Portrét

Id: 412902

Portrét

  •  / Portrét / Rudolf Krajc
  •  / Portrét / Rudolf Krajc
  •  / Portrét / Rudolf Krajc
  •  / Portrét / Rudolf Krajc

olej/plátno, rozměr 52 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1012x

Vyvolávací cena:

120 000

Příhozy: 84