Čas na serveru 01:47:11

Rudolf Kundera
Comedia dell´arte

Id: 98115

Comedia dell´arte

  •  / Comedia dell´arte / Rudolf Kundera

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

zobrazeno: 4589x

Vyvolávací cena:
7 000

54 777

Příhozy: 58