Čas na serveru 09:33:12

Rudolf Kundera
Commedia dell´ arte

Id: 262312

Commedia dell´ arte

  •  / Commedia dell´ arte / Rudolf Kundera

olej/plátno, rozměr 68 x 94 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 6750x

Vyvolávací cena:

47 000