Čas na serveru 13:43:14

Rudolf Kundera
U pobřeží

Id: 165306

U pobřeží

  •  / U pobřeží / Rudolf Kundera

akvarel/papír, rozměr listu 39,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1996x

Vyvolávací cena:

6 000