Čas na serveru 08:48:02

Rudolf Riedlbauch
Interiér kostela

Id: 291708

Interiér kostela

  •  / Interiér kostela / Rudolf Riedlbauch

olej/plátno, rozměr 56 x 74 cm, neznačeno, podpis na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1238x

Vyvolávací cena:
2 200

4 101