Čas na serveru 06:23:02

Rudolf Tichý
Shromáždění

Id: 139933

Shromáždění

  •  / Shromáždění / Rudolf Tichý

olej/dřevo, rozměr 100 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, poškozeno v okrajích

zobrazeno: 2001x

Vyvolávací cena:

2 400