Čas na serveru 19:55:24

Rudolf Vojtěch Špillar
Z pastvy

Id: 207203

Z pastvy

  •  / Z pastvy / Rudolf Vojtěch Špillar

olej/plátno/lepenka, rozměr 73 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1730x

Vyvolávací cena:

13 500