Čas na serveru 09:02:44

Rudolf Zich
Šumavský les

Id: 89405

Šumavský les

  •  / Šumavský les / Rudolf Zich

olej/sololit, rozměr 114,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, volně loženo

zobrazeno: 1619x

Vyvolávací cena:

9 100