Čas na serveru 15:48:02

Salomon Zorn
Stará ulička

Id: 84910

Stará ulička

  •  / Stará ulička / Salomon Zorn

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1932x

Vyvolávací cena:

6 100