Čas na serveru 15:05:17

Salvador Dalí
Bez názvu

Id: 36204

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Salvador Dalí
  •  / Bez názvu / Salvador Dalí
  •  / Bez názvu / Salvador Dalí
  •  / Bez názvu / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 50,5 x 65,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, uprostřed dole, datováno 1970, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1524x

Vyvolávací cena:

14 000