Čas na serveru 15:54:13

Salvador Dalí
Gala

Id: 366901

Gala

  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí
  •  / Gala / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 3938x

Vyvolávací cena:

77 000